קצת על דרור פלסט…

יותר משלושה עשורים שדרור פלסט מתמחה בעולם האריזה וציוד לאופטומטריסטים. הכל התחיל במפעל של מושב קטן והיום, דרור פלסט מעצמה בתחום. לא היינו יכולים להיות מעצמה בלעדיך – הלקוח המרוצה, שמלווה אותנו שנים.

למה לקוח מרוצה?

כי אצלנו דולפין הוא לא רק סמל. הדולפין שלנו מסמל את ערכי החברה: אמינות, דייקנות, החופש להיפתח לתחומים חדשים ושאיפה לתקשורת רבת שנים – איתך – הלקוח.

אז מה סוד הקסם?

השאיפה לצמוח יחד איתך – לשיתוף פעולה עסקי ורב היקף לאורך שנים. צוות משפחתי עם ידע וניסיון רב שנים בתחום יוצר סינרגיה מושלמת להבנת צרכי הלקוח ובניית מערך עסקי לאורך זמן.

איך נשיג זאת?

דרור-פלסט עומדת בתקנים גבוהים ומבצעת בדיקות איכות קפדניות, הן לחומרי הגלם בקבלתם והן למוצרים בזמן תהליך הייצור ולאחר סיומו.

מה תחומי עיסוקינו?

ציוד לעולם המשקפיים:

ייצור והדפסה על נרתיקי משקפיים וערכות לעדשות מגע, העשויים ממגוון חומרים איכותיים וידידותיים לסביבה.
בקבוקי ספריי לניקוי עדשות משקפיים / מסכים המכילים פורמולה יחודית למניעת אדים ואבק. הבקבוקונים יגיעו אליך עם מדבקה התואמת ללוגו שלך ולקו העיצובי שלך.
מטליות לניקוי והברקה העדשה. מטליות אנטי רפלקס ומיקרו פייבר במגוון גדלים. ניתנת אפשרות להדפיס עליהן את לוגו החברה ופרטי ההתקשרות.שרוכים מודפסים עם לוגו למגוון מטרות: שרוכי ספורט, שרוכי בד ושרשראות מעוצבות
מתקני תליה מעוצבים לשרוכים במגוון צורות. חסכוני במקום.
קליפסים לרכב
מזוודות ומגשים למשקפיים, עבורך הסוכן
ציוד לחנויות משקפיים
מסגרות משקפיים האיכותיים והאופנתיים של מרלוט merlot ונייצ’ר nature

קופסאות ואריזות:

בשנים האחרונות פיתחנו עבורך – הלקוח – ליין של קופסאות, אריזות ושקיות לכל מטרה. קונספט שלם של החברה שלך מתחיל בקופסא עם הלוגו היחודי שלך.
אנו, בדרור פלסט, משתמשים בחומרים מגוונים ואיכותיים, תוך שמירה על קו נקי ומקוריות המותאמת עבורך. בדרור פלסט מגוון רחב של פתרונות אריזה, כולל אפשרות ליצירת סט מארז שלם של שקיות וקופסאות בגדלים שונים, העומדים בדרישותיך הגבוהות כלקוח של חברתינו.
בדרור-פלסט יש לנו את הידע לתת לך פתרונות אריזה מגוונים לפי דרישות הלקוח ואפיון המוצר, נוחות השימוש באריזה ופרסום נכון של מוצרך על מנת שתמקסם את רווחיך העתידיים בזכות השימוש במוצרי האריזה והפרסום שלנו.

מגוון המוצרים שלנו כולל:

קופסאות במגוון גדלים וכמויות לכל מטרה
שקיות ממותגות עבור צרכיך היחודיים כלקוח
אריזות לעולם התכשיטים היוקרתי
מתקני שרשראות ועגילים
פתרונות אחסון לתכשיטים
קופסאות עם במות מיוחדות לאחסון ציוד עדין ושביר
שימוש בחומרים מגוון: קופסאות מתכת, קרטון, פלסטיק, בד, זמש.

בוא להיות לקוח שלנו – ותצטרף לעסק של יותר מ 30 שנים, העובד בשביל ההצלחה שלך! לחץ כאן ליצירת קשר