חברת דרור פלסט מתמחה בייצור והתאמה אישית של אריזות מיוחדות

החברה הוקמה בשנת 1975, כחברה משפחתית והיום היא מהחברות הגדולות, הוותיקות והמקצועיות ביותר בתחום ייצור האריזות בהתאמה אישית ללקוח.
אנו יודעים להתאים וליצר עבור העסק שלך מגוון רחב של אריזות איכותיות, בהתאמה לסוג המוצרים אותם העסק שלך משווק.

המוצרים ייחודיים עבורך ומגיעים בקשת של צבעים ועיצובים לפי בחירתך, עם מיתוג אישי מוטבע על גבי האריזה, ליצירת מראה של מוצר מושלם ומקצועי.

אנו מתמחים בייצור אריזות מכל הסוגים ומכל החומרים: אריזות מתכת, פלסטיק, נייר, אריזות עם תאים ייעודיים למוצרים או כל צורך אחר.
כל המוצרים שלנו מיוצרים ברמה גבוהה, תחת תקנים מחמירים ועוברים בקרת איכות קפדנית לכל אורך הייצור, החל מחומרי הגלם ועד למוצר המוגמר.

מזה למעלה מ-40 שנה שאנו מייצרים אריזות למגוון רחב של עסקים בתחום האופטיקה, התכשיטים, היקבים והמשקאות, האלקטרוניקה והטכנולוגיה, שוקולד, מפעלי וחנויות בוטיק ועוד. אנו מציעים פתרון בהתאמה אישית לכל צורך.

מתאים במיוחד לחנויות ועסקים המעוניינים למצב ולמנף את נראות המוצר שלהם במארז יפה ותואם למוצר, הן מבחינת נתונים פיזיים והן מבחינת נראות המארז, מה שמעניק למוצר מראה ייחודי ומרשים ובכך מעלה את ערך המוצר כולו.

הלקוח שלך יקבל המוצר אותו רכש באריזה ייעודית ומעוצבת. כל מוצר והאריזה שלו.

שקופית קודמת
שקופית הבאה

שירות לוגיסטיקה ייחודי - אחסנת מלאי ושינוע

אנו מציעים פתרון לאחסון האריזות שלך, הפצה לבית העסק שלך לפי הכמות הנדרשת לפרקי זמן קצרים ובהתאם ליכולות האחסון בבית העסק שלך, הפצה של האריזות שלך לכל רשת החנויות שלך – במקרה של רשת חנויות או זכיינים, לכל רחבי הארץ.

הפתרון אותו אנו מציעים ב"דרור-פלסט" מתאים למגוון חנויות, מפעלים ועסקים המתמחים בייצור הפצה ושיווק של מגוון רחב של מוצרים הדורשים מארזים מיוחדים.

תהליך העבודה

1

תכנון מוצר בהתאמה אישית

לאחר קביעת פגישה עם נציגנו, שם נערוך היכרות עם המוצרים שלך, אופי המוצר ואופי העסק שלך, צוות המעצבים שלנו יתכננו ויציעו עבורך מוצר או קו מוצרים שיתאימו לצרכים הייחודיים לעסק שלך, לפי סוג החומר המתאים ביותר לצרכיך, גודל האריזה והתאמת המוצר לסגנון האריזה.

2

עיצוב מוצר ייחודי

צוות הגרפיקאים שלנו יתחילו בעיצוב המוצר להתאמה אישית בצבעים ובסגנון לפי בחירתך, כולל הטמעת הלוגו האישי שלך, כחלק מעיצוב המוצר, ליצירת אריזה מעוצבת וממותגת אישית בהתאמה מלאה למוצרים אותם אתה משווק.

 

3

יצירת אב-טיפוס

בתום הליך התכנון והעיצוב נייצר עבורך דגם אב-טיפוס להמחשה ובדיקתך כך שתוכל לראות ולוודא התאמה של האריזה למוצר שלך, כולל נראות האריזה ואופי החומרים, במידת הצורך נבצע שינויים והתאמות אחרונות לקראת אישור סופי.

4

אחסנת מלאי ושינוע

לאחר אישור ההזמנה מצידך נחל בייצור המוצר עבורך.

בתום תהליך הייצור אנו מציעים שירות לוגיסטי, הכולל אחסנת מלאי ושינוע, כמוצר משלים לליווי צרכי העסק שלך.

 

עיצוב ובניית מוצר
בהתאמה אישית

ליווי מלא בהתאמת המוצר לפי דרישת הלקוח, מתוך מגוון אינסופי של צבעים, גדלים, עיצובים ויצירת גרפיקה בהתאמה אישית.

יעוץ ויחס אישי

ליווי הצוות שלנו בהתאמת המוצר לפי דרישותיך, תוך הקפדה על שקיפות והתאמת המוצר לדרישותיך.

שירותי לוגיסטיקה -
אחסנת מלאי לקוח

אפשרות להזמנת מלאי גדול ואחסנתו אצלנו, לחיסכון במקום האחסון אצל הלקוח.

40 שנות ניסיון

לחברתנו ניסיון עתיר שנים בתחום האריזות, ומספקים מוצרים לאינספור לקוחות, קטנים וגדולים.

שירותי לוגיסטיקה -
שינוע מלאי

אנו יודעים לשלוח עבורך את הסחורה בכמויות קטנות, במהירות וביעילות, אפשרות הפצה למספר נקודות – למגוון סניפים.

בקרת איכות ואחריות מוצר

אנו מבצעים בדיקות איכות לכל אורך תהליך הייצור, החל משלב חומרי הגלם טרם הייצור ועד לשלב הסופי טרם האספקה ללקוח, ואנו עומדים מאחורי המוצרים שלנו ואחראים לטיבם ואיכותם.