קופסאות ואריזות מעוצבות בהתאמה אישית

חברתנו מתמחה בייצור אריזות קרטון, אריזות פח, אריזות פלסטיק אריזות עץ ואריזות נייר בהתאמה אישית למוצר, תוך התאמה של האריזה לאופי ומידות המוצר בעיצוב ובהתאמה אישית.

לאחר בחינת המוצר נתאים עבורך את סוג המארז המתאים ביותר למוצר, נעצב את המארז כך שיתאים למוצר באופן בטוח ביותר כדי לייצר למוצר שלך מראה מקצועי, יוקרתי ואיכותי, כך שיציג את המוצר שלך באופן הטוב ביותר ובכך יעלה את ערכו ונראותו.

צוות דרור פלסט כאן כדי לעזור ולייעץ לך לגבי צרכי העסק שלך, התאמת הכמויות סוג המארז והתאמתו למוצר, צוות הגרפיקאים שלנו ייעצב עבורך את המארז בהתאמה אישית עם מיתוג אישי עבורך, אנו נייצר עבורך את המארז לשביעות רצונך תוך כדי הקפדה על איכות, באפשרותנו אחסון והפצת המארזים לפי דרישותיך.

דוגמאות להמחשה

מעוניינים במארז מיתוגי כולל?

פתרון מיתוגי כולל לעסק שלך

עיצוב ובניית מוצר בהתאמה אישית

ליווי מלא בהתאמת המוצר לפי דרישת הלקוח, מתוך מגוון אינסופי של צבעים, גדלים, עיצובים ויצירת גרפיקה בהתאמה אישית.

שירותי לוגיסטיקה - אחסנת מלאי לקוח

אפשרות להזמנת מלאי גדול ואחסנתו אצלנו, לחיסכון במקום אצל הלקוח.

שירותי לוגיסטיקה - שינוע מלאי

אנו יודעים לשלוח עבורך את הסחורה בכמויות קטנות, במהירות וביעילות, אפשרות הפצה למספר נקודות – למגוון סניפים.

בקרת איכות ואחריות מוצר

אנו מבצעים בדיקות איכות לכל אורך תהליך הייצור, החל משלב חומרי הגלם טרם הייצור ועד לשלב הסופי טרם האספקה ללקוח, ואנו עומדים מאחורי המוצרים שלנו ואחראים לטיבם ואיכותם.

התמחות ביקבים

חברתנו מעצבת ומייצרת מגוון רחב של מארזים ושקיות ליקבים ויצרני משקאות, מכל החומרים ומציעה מגוון רחב של פתרונות בהתאמה אישית.

התמחות בתכשיטים

חברתנו מייצרת מארזים ושקיות רבים לענף התכשיטים, ממגוון חומרי הגלם הזמין, מארזים המשדרים איכות ויוקרה למגוון רחב של תכשיטים.